صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/08/01
 
 
راهیابی آثار هنرمند بوشهری به جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی

1396/11/17
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت: آثار سعید عرب زاده هنرمند عکاس بوشهری به بخش ویژه ستارگان دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، آنیتا مظفری افزود: بخش ویژه ستارگان دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با هدف معرفی هنرمندان و آثاری که در رقابت ها و رخدادهای هنری جهان رتبه های برتر را کسب کرده اند، برگزار می شود که دو اثر عکاسی " سعید عرب زاده " در این بخش ویژه حضور دارد.
وی اظهار داشت: بخش ویژه ستارگان جهانی هنر ایران که از چهارده بهمن ماه تا چهار اسفند در فرهنگسرای نیاوران برگزار است به معرفی و نمایش آثار هنرمندانی اختصاص دارد که در طول دو سال گذشته در رقابت‌های جهانی رتبه‌ای کسب کرده‌اند.
مظفری یادآور شد: این هنرمند افتخارات زیادی از جمله لقب هنرمند ممتاز فدراسیون بین المللی هنر عکاسی و مدرس عکاسی، عضو هیئت داوران جشنواره های بین المللی عکس خیام، رتبه های برتر در جشنواره قرقیزستان و تاجیکستان در کارنامه خود دارد و همچنین بیش از ٥٥ مقام بین المللی را برای کشور و استان بوشهر کسب نموده است.
وی خاطرنشان کرد: حضور بیش از ١٠ هزار اثر از ٥٣ کشور جهان به دبیرخانه این دوره از جشنواره نشان از کیفیت بالای این جشنواره است که هنرمند بوشهری توانسته در این رخداد هنری بدرخشد.
دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیرکلی مجتبی آقایی و با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در تهران در حال برگزاری می‌ باشد.
روابط عمومی اداره کل ارشاد استان بوشهر

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.