صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/18
 
 
همدان|دهه فجر امسال‌ ۸۴۰ پروژه در همدان افتتاح و کلنگ‌زنی شد

1396/11/23
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: در ایام الله دهه فجر امسال بیش از ۸۴۰ پروژه با بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار در استان همدان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سید سعید شاهرخی امشب در آیین افتتاح مجموعه تنیس شهید برقعی همدان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: خوش حالیم که در آستانه ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد افتتاح پروژه‌های هستیم که در اختیار مردم قرار گرفته و برای تأمین رفاه آن ها احداث می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ایام الله دهه فجر بیش از 840 پروژه افتتاح و کلنگ‌زنی شده است، افزود: اعتبار صرف شده برای پروژه‌های به افتتاح رسیده یا کلنگ زنی شده در دهه فجر امسال استان بیش از یک هزار میلیارد تومان است.

شاهرخی با بیان اینکه اعتقاد دولت بر این است که بخش خصوصی و مردم امورات کشور را به دست گیرد، عنوان کرد: دولت معتقد است که منطقی وامکان پذیر نیست که دولت ها بتوانند به تنهایی امورات کشور را انجام دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با تأکید بر اینکه دولت بایستی همواره زمینه و زیرساخت‌های حضور مردم در عرصه های مختلف را فراهم کند، تصریح کرد: پس از ایجاد زیرساخت های مناسب توسط دولت مردم می توانند در عرصه های مختلف حضوری موثر و نقش آفرین داشته باشند.

شاهرخی با اشاره به اینکه اقدام برادران برقعی در راستای احداث مجموعه تنیس شهید برقعی قابل تحسین و تقدیر است، بیان کرد: امیدواریم که بتوانیم زمینه ساز اجرای پروژه‌های بعدی توسط برادران برقعی و دیگر فعالان در این حوزه باشیم.

وی با بیان اینکه حمایت از افراد علاقه‌مند در رشته‌های مختلف ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد، ابراز کرد: حمایت از سازمان های مردم نهاد باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با تأکید بر اینکه امیدواریم فردا شاهد حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن باشیم، اظهار داشت: مردم مومن و انقلابی جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن امسال اثبات می کنند که با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری پیوند ناگسستنی دارند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.