صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/08/01
 
 
دانشگاه پیام نور بوشهر میزبان ۳ رویداد مهم علمی و فرهنگی می‌شود

1396/12/07
رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: به منظور ایجاد شور نشاط علمی و فرهنگی در فضای دانشجویی دانشگاه پیام نور بوشهر میزبان ۳ رویداد مهم علمی و فرهنگی می‌شود.

محمدرضا بحرانی در برگزاری مسابقات بتن و سازه‌های ماکارونی با تاکید بر توجه به نشاط و شادابی در محیط دانشگاهی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور استان بوشهر به همین سبب فعالیت‌های علمی در راستای پویایی و شورنشاط در دانشجویان مورد توجه قرار داده است.
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در راستای مسئولیت‌های خود میزبان سه رویداد مهم می‌شود خاطرنشان کرد: نخستین رویداد آن مسابقات ملی هوافضای دانشگاه پیام نور است که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه پیام نوراستان بوشهر برگزاری استارتاپ خرما و نخل از دیگر برنامه‌های این دانشگاه در اردیبهشت ماه سال آینده دانست و تصریح کرد: با وجود پیشرفت‌های صنعتی که در حوزه کشاورزی شده است ولی متاسفانه هنوز نخلداری استان بوشهر به صورت سنتی است که این موضوع آسیب‌های جدی و هزینه‌های فراوانی را به کشاورزان ما تحمیل می‌کند و ضرورت ایده‌پردازی نو در این خصوص قابل توجه است.
بحرانی به برگزاری نخستین دوره مسابقات دو صحرا نوردی رعد بزرگداشت شهید رئیس علی دلواری در 18 اسفند ماه، روز بوشهر،اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی انجام شده اسفندماه امسال مسابقه دو ماراتن در دلوار از تپه رشادت تا منزل شهید رئیس علی دلواری با یاد رشادت‌های این سردار بزرگ جنوب مبارزه با استعمار برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی برگزاری پنجمین دوره مسابقات سازه‌های ماکارونی و نخستین مسابقات بتن در بوشهر نیز اظهار داشت: این مسابقه با حضور 58 تیم دانش آموزی و 23 تیم دانشجویی از استان‌های فارس - خوزستان - هرمزگان - کهکیلویه و بویراحمد و بوشهر برگزار شده است.
نرگس مقدسی با بیان اینکه شرکت کنندگان مفاهیم ریاضی و فیزیک را در این مسابقه به صورت عملی تجربه می‌کنند افزود: 6 تیم برتر به مسابقات کشوری که سال آینده در بوشهر برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند.
خبرگزاری تسنیم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.