صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/27
 
 
شهرکرد| اختتامیه جشنواره "شعر آفتاب رسالت" در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

1396/12/07
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهرنگ گفت: اختتامیه پنجمین جشنواره استانی شعر آفتاب رسالت در شهرستان کوهرنگ برگزار می‌شود.

علیداد خدادادی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: انجمن شعر و ادب میرزایی بختیاری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهرستان کوهرنگ پنجمین جشنواره استانی شعر آفتاب رسالت را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به موضوعات جشنواره افزود: سیره نبوی و قرآن، عترت و اهل بیت(ع) و آزاد در بخش کلاسیک، نو و گویشی از موضوعات مهم این جشنواره است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهرنگ بیان کرد: مهلت ارسال آثار یکم اسفند بوده و داوری تا پنجم اسفند برگزار و اختتامیه این جشنواره نهم اسفند ماه در اردوگاه امام خمینی(ره) جنب آبشار کوهرنگ برگزار می‌شود.

خدادادی با بیان اینکه 250 اثر به دبیرخانه ارسال شد، خاطرنشان کرد: از مجموع 250 اثر 9 اثر پذیرفته شد که در هر بخش 3 نفر به عنوان برگزیده انتخاب و معرفی می‌شوند، بیشترین آثار از شهرستان کوهرنگ و فارسان و در بخش کلاسیک و گویشی بوده است.

وی با اشاره به وایز نفرات برتر گفت: نفرات اول تندیس جشنواره، لوح سپاس و 3000000 زیال جایزه نقدی، نفر دوم لوح سپاس و 2500000 ریال جایزه نقدی و نفر سوم لوح سپاس و 200000 ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.