صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/27
 
 
خراسان شمالی - اختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم در فاروج

1396/12/19
در آیین اختتامیه جشنواره نوجوان سالم که با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی، دو فرهنگی و 18 دانش آموز تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم در فاروج که با محوریت پیشگیری از گرایش به دخانیات، مواد مخدر و خشونت برگزار شد، دو فرهنگی و 18 دانش آموز تجلیل شدند.

امام جمعه فاروج در این مراسم از آموزش وپرورش خواست دانش آموزان را به مطالعه نامه 31نهج البلاغه ( سفارش های امام علی (ع) به فرزندش) ترغیب وتشویق کنند تا نوجوانان وجوانان ازهمان ابتدا با آموزه های دین مبین اسلام آشنا شوند.
حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده افزود: قلب نوجوان وجوان همانند زمین شخم زده وآماده بذرافشانی است که هرچه آموزه های دینی و اهل البیت(ع) و افتخارات ملی را به این قلب پاک بپاشیم، آن را پذیرا و مومنانه و ایثارگر تربیت می شود.
مدیرآموزش وپرورش فاروج نیز با اشاره به جایگاه مناسب شهرستان در زمینه جشنواره نوجوان سالم گفت: 500اثر به دبیرخانه شهرستان ارسال شد که 20اثر ( دو فرهنگی و18دانش آموز) منتخب شدند.
مجید معتمدی، سبک زندگی اسلامی را بیمه کننده دانش آموز در برابر آسیب های اجتماعی دانست و به ضرورت ورزش و خودمراقبتی در برابر این آسیب ها و آشنا کردن دانش آموزان با فرهنگ سلامت توسط فرهنگیان و خانواده تاکید کرد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.