صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/27
 
 
بجنورد - تقویت تعامل دستگاه های اجرایی و صداوسیما

1396/12/19
هم اندیشی ذیحسابان دستگاه های اجرایی با مدیران شبکه اترک
تقویت تعامل دستگاه های اجرایی و صداوسیما

در این نشست بر تحقق سهم یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی خراسان شمالی برای حمایت بهتر از رسانه استانی تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نشست هم اندیشی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و ذیحسابان دستگاه های اجرایی خراسان شمالی با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای شبکه استانی اترک با موضوع جذب یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه ها توسط صدا و سیما برگزار شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در این نشست با اشاره به نقش موثر رسانه استانی در توسعه همه جانبه استان از طریق معرفی ظرفیت ها و توانایی های بومی گفت: در عصر ارتباطات دستگاه های اجرایی می توانند با تقویت و حمایت از رسانه استانی و از طریق فرهنگ سازی و آموزش به اهداف سازمانی خود نائل شوند
رضا بهمن پور افزود: از ذیحسابان مالی دستگاه های اجرایی انتظار می رود براساس بند "چ" ماده 37 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، دستگاه های اجرایی یک درصد اعتبارات هزینه ای خود را صرف تولید برنامه با محوریت فرهنگ سازی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از طریق همکاری با صدا و سیما کنند.
مدیرکل صدا وسیمای خراسان شمالی هم در این نشست گفت: با ظرفیت قانونی جذب یک درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه ها می توانیم ضمن توسعه و تجهیز زیرساخت ها، فعالیت ها و خدمات مسئولان، نظام و دولت را به بهترین شکل ممکن منعکس کنیم.
حمید قربانی جم افزود: تعامل دوسویه صدا وسیما و دستگاه های اجرایی، به طور قطع ما را در تحقق اهداف توسعه ای استان و معرفی ظرفیت ها و تولید برنامه های فاخر و جذاب بیش از پیش یاری خواهد کرد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.