صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/28
 
 
طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان اجرایی شد

1396/12/21
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت:طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در نقاط شهری و روستایی استان اجرایی شد که نقش این طرح در ارتقا جایگاه علمی استان افزایش داده است.

ناصر کرمی در نشست با کارشناسان و معاونان آموزش و پرورش استان بوشهر از برتری رتبه این استان در کشور خبرداد و اظهار داشت: آموزش و پرورش استان در شاخص‌های اختصاصی مورد ارزیابی موفق به کسب رتبه عالی شد و جز پنج استان مورد تقدیر وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.
وی با اشاره به کسب رتبه برتر در شاخص‌های اختصاصی بیان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در ارزیابی، که توسط اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش انجام شد در شاخص‌های اختصاصی موفق به کسب رتبه عالی شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه این استان در شاخص‌های عمومی افزایش قابل توجهی یافته است گفت: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته آموزش و پرورش استان بوشهر در تحقق اهداف عملکردی در شاخص‌های عمومی نسبت به سال قبل رشد 33.16 درصد رشد داشته است.
کرمی تصریح کرد: خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کشور برای راهبری کلان این مهم مبادرت به طراحی مدلی هماهنگ به منظور ارزیابی دستگاه‌ها کرده و نتایج آن را در قالب جشنواره شهید رجایی منعکس کرده است.
وی با قدردانی از تلاش کارکنان آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر در عرصه شاخص‌های مختلف خاطر نشان کرد: تلاش همه همکاران در حوزه های فعالیتی خود ثمره‌ای شیرین برای استان داشته است و شیرینی آن با رشد حدود 33 درصدی همراه بود که جا دارد این تلاش همکاران را تحسین کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: در این جشنواره پنج استان مورد تقدیر قرار گرفتند که سه استان برتر را کسب کردند و استان‌های بوشهر و اصفهان به سبب رشد بالا مورد قدردانی وزارت آموزش و پرورش قرار گرفتند.
کرمی از اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان خبرداد و بیان کرد: طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در نقاط شهری و روستایی استان اجرایی شد که نقش این طرح در ارتقا جایگاه علمی استان افزایش داده است.
وی افزود: ارتقا جایگاه آموزشی در المپیادها، کنکور سراسری، امتحانات، آزمون‌ها و مسابقات گوناگون از اهداف طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان است که نتیجه آن ارتقا جایگاه کنکور سراسری امسال بود.
خبرگزاری تسنیم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.