صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/21
 
 
ایجاد موزه علم و فناوری ایران و برگزاری جشنواره استارتاپ در جم

1396/12/21
رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: برپایی موزه علم و فناوری ایران و جشنواره استارتاپ روز جم را دو اتفاق مهم هشتمین دوره روز جم می‌دانیم.

عبدالحسین اکسیر در گفت‌وگو با خبرنگاران شهرستان جم با بیان این که برنامه‌های هفته نکوداشت روز جم با استقبال گسترده‌ای از سوی مردم مواجه شده است، اظهار داشت: در برنامه‌های امسال، همه‌ اقشار با سلایق مختلف، دیده شده‌اند.
وی افزود: در کنار برنامه‌های مفرح، دو رویداد علمی نیز در این هفته برگزار می‌شود که برای پژوهش‌گران، دانش‌آموزان و دانشجویان بسیار ارزشمند است و سعی کرده‌ایم در هفته جم توجه ویژه به شور و نشاط اجتماعی داشته باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر جم برپایی موزه علم و فناوری ایران و جشنواره استارتاپ روز جم را دو اتفاق مهم هشتمین دوره روز جم دانست و با بیان اینکه این دو برنامه با تلاش دبیرخانه دائمی روز جم برگزار شده است، تصریح کرد: موزه علوم و فناوری ایران مستقر در سالن ورزشی نشاط جم از امروز تا پایان هفته میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
اکسیر، استقبال از جشنواره استارتاپ روز جم را باعث خرسندی خواند و با تاکید بر این که گروه‌های مختلفی از متخصصان و پژوهشگران سراسر کشور در این رویداد عملی شرکت کرده‌اند، گفت: برگزاری موفق این رویداد می‌تواند الگوی مناسبی برای سالیان آینده و همچنین سایر شهرها و استان‌ها قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر جم با دعوت از علاقه‌مندان برای استقبال از این دو برنامه در روزهای برگزاری آن، عنوان کرد: نگاه شورای شهر جم و دبیرخانه دائمی همایش روز جم ایجاد زمینه بروز خلاقیت‌های علمی به ویژه برای جوانان و نوجوانان است و با همین نگاه، این دو رویداد در جمع برنامه‌های هشتمین دوره روز جم قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.