صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/21
 
 
قم: مراسم تقدیر از پرسشگران مرکز 96/12/21

1396/12/21
در نشستی که در روز دوشنبه 21/12/96 و با حضور مدیر کل محترم مرکز، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای لطفی نیاسر، قائم مقام محترم مرکز، جناب آقای لطفی و معاون محترم نظارت و برنامه ریزی مرکز، جناب آقای کریمی و مدیر محترم پژوهش مرکز، جناب آقای یزدیان انجام پذیرفت، از 60 پرسشگر محترم مرکز با اهدای لوح و جایزه نقدی تقدیر شد.

در این مراسم که از ساعت 8 صبح 21/12/96 در تالار مدافعان حرم مرکز قم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط قاری محترم آغاز شد، در ابتدا مدیر کل محترم مرکز، جناب آقای لطفی نیاسر به ایراد سخن پرداخته و از اهمیت و حساسیت کار پرسشگری و نظرسنجی برای سازمان و مرکز گفتند و از زحمات پرسشگران و مدیران و عوامل اجرایی قدردانی نمودند.
بعد از آن مدیر محترم پژوهش، جناب آقای یزدیان ضمن تشکر و سپاس از پرسشگران و مسئول محترم بخش نظرسنجی، سرکار خانم ارکان، از مدیر کل محترم، قائم مقام محترم و معاون محترم نظارت و برنامه ریزی بابت همراهی با امر نظرسنجی و تسهیل در امر پرداخت حق الزحمه تشکر ویژه نمودند و در پایان، به پاس زحمات پرسشگران محترم، به تک تک آنها، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا شد.
خاطر نشان می شود بخش نظرسنجی مدیریت پژوهش مرکز قم، رتبه چهارم را در نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری 96 در میان سایر مراکز کسب کرده است.
مدیریت پژوهش مرکز قم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.