صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/27
 
 
اجرای طرح عیدانه کتاب در چهارمحال و بختیاری

1396/12/21
کارشناس مسئول فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح عیدانه کتاب دراستان خبر داد و گفت: این طرح هشتمین گام در راستای توجه به اعطای یارانه کتاب از طریق کتاب‌فروشی‌ها است.

نورالله خیری‌نیک در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اعلام این خبر، اظهار کرد: این طرح در استان از 22 اسفندماه آغاز و تا 12 فروردین سال آینده در کتابفروشی‌هایی که در سامانه خانه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند اجرا می‌شود.
وی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، دسترسی سریع و آسان علاقمندان به کتاب و مشارکت و حمایت از کتابفروشی‌های سطح استان در این طرح را از اهداف آن دانست و گفت: شعار امسال طرح عیدانه کتاب «عیدی، کتاب هدیه دهیم» است که در حال حاضر شش کتابفروشی در سطح استان در سامانه خانه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند که با توجه به تبلیغات مستمر در این زمینه، پیش‌بینی می‌شود به حدود 10 کتابفروشی برسد.
کارشناس مسئول فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: کتاب‌هایی که در کتابفروشی‌های سطح استان هستند و مشمول طرح می‌شوند با 20 درصد تخفیف ارائه می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: حداکثر سقف مجاز خرید کتاب، برای هر خریدار 100 هزار تومان است که هر فرد می‌تواند در چند نوبت از کتابفروشی‌های مشمول طرح، کتاب خریداری کند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.