صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/09/05
 
 
برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در ايلام

1397/01/27

برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در ايلام
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی ایلام از برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی در اين استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ مراد جلیلیان با بیان اینکه این جشنواره همزمان با دهه کرامت برگزار می شود گفت: گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با امام رضا(ع)، شناخت هر چه بیشتر آن حضرت از طریق آثار و کتاب‌های منتشر شده، ترویج سیره و فرهنگ رضوی، آشنایی بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با سبک و شیوه زندگی رضوی از اهداف این جشنواره می باشد.
وی افزود: برای برگزاری این جشنواره کتاب هایی با موضوع حضرت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمد ابن موسی(ع) برای گروه‌های سنی مختلف انتخاب و معرفی می‌شود تا افراد بتوانند با توجه به سن و توانمندی‌های خود در مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی شرکت کنند .
جلیلیان با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره فرودین ماه جاری اعلام شد یادآور شد: یکی از ویژگی‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امکان حضور به صورت خانوادگی است و علاقه مندان می توانند علاوه بر حضور انفرادی در قالب اعضای یک خانواده کتاب‌ها را تهیه و با تکمیل پاسخنامه‌های خانوادگی و ارسال آن به دبیرخانه واقع در این اداره کل در این جشنواره شرکت کنند .
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام عنوان کرد: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) به طور همزمان در سراسر کشور همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.واحد پژوهش وسنجش افکار

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.