صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
آغاز مسابقات فرهنگی - هنری دانش آموزان استان قزوین

1397/01/29
مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان با اجرای هنر‌های آوایی در سالن کتابخانه امام خمینی قزوین آغاز شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین دراین خصوص گفت : بخش حضوری این مسابقات شامل هنرهای آوایی و نمایشی است که امروز با شرکت دانش اموزان دختر آغاز شد و در مجموع ۴۰ گروه سرود ، ۳۰ گروه نمایش صحنه ای ، ۱۷ گروه نمایش عروسکی ، ۱۴ گروه نقالی و ۲۲ گروه نمایشنامه خوانی از مقاطع متوسطه اول و دوم مدارس دخترانه و پسرانه استان تا هشتم اردیبهشت با یکدیگر رقابت می کنند . در این دوره از مسابقات برای اولین بار ۶۲ نفر از دانش آموزان در بخش تک نوازی ، هنر نمایی می کنند و بخش حضوری مسابقات در مقایسه با سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته و تعداد شرکت کننده ها به هزار و 150 دانش آموز رسیده است .

آثار منتخب در بخش غیر حضوری هم در رشته های داستان کوتاه ، شعر ، مقاله پژوهشی ، وبلاگ نویسی ، با زیهای یارانه ای ، نشریه الکترونیکی ، مشاعره ، هنرهای دستی و تجسمی معرفی می شود .

گفتنی است برگزیدگان این دوره از مسابقات برای رقابت با دانش آموزان دیگر استانها به دبیر خانه کشوری مسابقات فرهنگی هنری معرفی می شوند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.