صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
برگزاری اتاق فکر «ویژه برنامه سازی ماه مبارک رمضان» مرکز خراسان جنوبی

1397/02/03
جلسه اتاق فکر صدا و سیمای خراسان جنوبی با موضوع « بیان نظرات و پیشنهادات محتوایی ویژه برنامه سازی ماه مبارک رمضان » و به منظور افزایش تعاملات بیشتر با حضور جمعی از اساتید و مدیران حوزه عملیه استان و معاونین و مدیران تولیدی صدا و سیمای استان برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات اتاق فکر ، پشتوانه فکری و پژوهشی برای تولیدات شبکه استانی را از الزامات برشمرد که ضرورت آن استفاده از ظرفیت های جامعه حوزوی و دانشگاهی استان است. آقای آینه دار گفت: صدا و سیما یک دانشگاه فرهنگی است و حوزه های علمیه می توانند پشتوانه فکری موثری برای این مرکز باشند.
آینه دار بهره گیری از ایده ها و دیدگاههای صاحب نظران در اتاق های فکر و اندیشه ورزی را از مهم ترین برنامه ها در صداوسیما دانست و افزود: صدا و سیما در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و کمک گرفتن از نیروهای مستعد، علما و بزرگان می تواند در این مسیر کمک بزرگی به صدا و سیما باشد.
حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی رئیس مرکز حوزه های علمیه استان هم گفت: ارتباطات و تعاملات هدفمند، روش موثری برای حفظ ارزش های اسلامی و افزایش سطح اعتقادات مردم در جهت حفظ و تقویت انقلاب و نظام اسلامی است .
در این دیدار اساتید و مسوولان حوزه های علمیه استان دیدگاههای خود را برنامه سازی ماه مبارک رمضان مطرح کردند؛و نحوه تعامل و همکاری فی مابین این دو نهاد فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و برای استمرار و برقراری تعاملات بیشتر حوزه علمیه استان و صدا و سیمای استان تصمیم بر آن شد تفاهم نامه مشترک منعقد گردد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.