صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/30
 
 
ترویج فرهنگ مهدویت مهمترین نیاز جامعه امروز است

1397/02/13
رئیس قرارگاه حضرت زهرا (س) استان اردبیل بر فراموش نشدن برنامه‌های فرهنگی و تربیتی در بین نسل‌های مختلف جامعه تأکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ مهدویت از نیازهای مهم جامعه است.

علی حسن‌زاده، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: مهدیه اردبیل در عرض دو سال با همت رزمندگان و دلاورمردان انقلاب اسلامی احداث شده و روز گذشته در شب میلاد حضرت ولی عصر (عج) افتتاح شد.

وی بر ضرورت ترویج فرهنگ مهدویت اشاره کرد و افزود: این مجتمع فرهنگی و مذهبی در 2 هزار متر مربع پیش از این به دست نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل کلنگ‌زنی شده بود و بعد از گذشت نزدیک به دو سال مجددا با دستان پربرکت ایشان مورد افتتاح قرار گرفت.

رئیس قرارگاه حضرت زهرا (س) استان اردبیل بر فراموش نشدن برنامه‌های فرهنگی و تربیتی در بین نسل‌های مختلف جامعه تأکید کرد و گفت: مهدیه اردبیل به عنوان مرکزی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی جوانان و اقشار مختلف مردم معرفی شده و می‌توان از چنین زیرساخت مناسبی به بهترین شکل ممکن سود جست.

حسن‌زاده یادآور شد: دارالارشاد اردبیل از دیرباز به عنوان شهر حسینی شناحته شده و در بحث ولایتمداری و پایبندی به ارزش‌های مذهبی و توسل به ائمه اطهار (ع) شهره عام و خاص است و چنین استانی نیازمند برخورداری از چنین مساجد و مجتمع‌های فرهنگی و مذهبی درخور شأن مردم منطقه است.

وی به نقش مهم مردم استان اردبیل در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: جوانان اردبیلی فرهنگ ایثار و شهادت را به معنای واقعی کلمه تفسیر کرده و در عرصه‌های مختلف برای اعتلای ارزش‌های انقلاب اسلامی با حضور به موقع خود مجاهدت کردند
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.