صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/02/25
 
 
جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران در همدان برگزار می‌شود

1397/02/15
همدان - مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان گفت: نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری در همدان برگزار خواهد شد.

مهدی دهقان نیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت سال جاری در همدان برگزار خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره با هدف کمک به رشد و بالندگی پویانمایی ایران اسلامی و فراهم آوردن زمینه پرنشاط، پویا و سالم برای رقابت سازنده بین هنرمندان، دیده شدن آثار فاخر در سطح ملی و هم افزایی ظرفیت های متعدد و گسترده این عرصه مهم و تاثیرگذار برگزار می شود.

دهقان نیری معرفی آثار برتر و تقدیر از پدیدآورندگان این آثار، فراهم آوردن زمینه رقابت سازنده بین فعالان پویانمایی کشور و کمک به ورود استعدادهای نو به این عرصه را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان افزود: رشد و رونق تولید و نمایش پویانمایی با متمرکز کردن همه امکانات کشور، خرید و سفارش آثار، فراهم آوردن امکان بروز و کشف توانمندی ها و استعدادهای مناطق مختلف کشور و هم افزایی ظرفیت ها از طریق ایجادزمینه تعامل و تبادل آراء میان دست اندرکاران، اندیشمندان و مخاطبان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می رود.

وی عنوان کرد: به دنبال فراخوان نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی، ۴ هزار و ۳۰۰ اثر در قالب یکهزار و ۱۱ عنوان در ۹ بخش به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد

وی با بیان اینکه در این جشنواره ۴۰ تندیس و ۴۰ لوح تقدیر در بخش‌های مختلف به برگزیدگان اهدا خواهد شد، عنوان کرد: جشنواره پویانمایی از ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ماه در همدان برگزار خواهد شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.