صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/23
 
 
حضور 96 تیم از دانشجویان چهارمحال و بختیاری در هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی

1397/02/16
رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از حضور 96 تیم از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان در مرحله استانی هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی خبر داد.

وحید خلیلی اردلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اعلام این خبر، مناظره ها را رویدادی فرهنگی-علمی عنوان کرد و گفت: چهارمحال و بختیاری در دوره ششم مرحلۀ استانی رتبه نخست کشوری را از نظر تعداد شرکت کننده کسب کرده است و در این دوره نیز دانشجویان از این مسابقات به شکل بی سابقه ای استقبال کردند.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری مناظرات و دیگر فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی، آموزش‌های کوتاه‎مدت و بلندمدت و اشتغال ، کمک به ابعاد مختلف توسعه‌یافتگی است، اظهار کرد: در این دوره از مناظرات ، استانداری و شورای فرهنگ عمومی حمایت و مساعدت اثرگذار داشته اند و نقش دانشگاه ها نیز بسیار پررنگ بوده است.
خلیلی با بیان اینکه گفت و گو حلقه مفقوده مقوله ارتباطی در جامعه است گفت: وظیفه اصلی دانشگاه تعمیق و ترویج باور گفت و گو است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در مناظرات در صدر کسانی هستند که به فرهنگ گفت و گو لبیک گفتند و می‌توانند تاثیر بسیاری بر فرهنگ جامعه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه مسابقات مناظره رویداد فرهنگی تأثیرگذار و فرصتی مغتنم برای یادگیری به شمار می‌رود، افزود: دانشجویان با شرکت در این مسابقات می‌توانند منطق و استدلال، مهارت‌های ارتباطی و فن بیان و سخنرانی را تمرین کرده و در موضوع انتخابی خود اطلاعات کامل و جامعی را گردآوری و ارائه کنند.
به گزارش ایسنا، آیین افتتاح مرحله استانی هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی با حضور 96تیم از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزشی و همچنین مسئولین استان در 16 اردیبهشت‌ماه در سالن فارابی ، دانشکده علوم پایه دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.