صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/23
 
 
شهرکرد| ۱۱۰ مقاله با موضوع فرهنگ و ادبیات به چاپ می‌رسد

1397/02/22
معاون دانشگاه پیام نور چهارمحال وبختیاری گفت:براساس اعلام نظر کمیته داوری ۱۱۰ مقاله جهت چاپ در مجموعه مقالات همایش و ۱۲ مقاله به صورت سخنرانی در دو نوبت صبح و عصر امروز ارائه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حمید رضایی ظهر امروز در نخستین همایش زبان و ادبیات‌ بختیاری با اشاره به تعداد مقالات ارشال شده به این همایش اظهار داشت: 165 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شد که 150 مقاله شرایط داوری را داشتند.

وی افزود: براساس اعلام نظر کمیته داوری 110 مقاله جهت چاپ در مجموعه مقالات همایش و 12 مقاله به صورت سخنرانی در دو نوبت صبح و عصر امروز ارائه می‌شوند.

معاون دانشگاه پیام نور چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه 155 پژوهشگر از سراسر کشور به این همایش مقاله ارسال کردند، بیان کرد: بیشترین مقالات از استان‌های خراسان رضوی، مازندران، گیلان، اردبیل، قزوین، کرمانشاه، تهران، اصفهان و خوزستان و لرستان و چهارمحال و بختیاری بوده است.

رضایی با بیان اینکه امیدواریم این همایش سرآغاز ویژه مطالعات بختیاری باشد، خاطرنشان کرد: مقالات در حوزه‌های مختلف به ویژه زبان شناسی ادبیات و فرهنگ و هنر تألیف شده است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.