صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/23
 
 
شهرکرد| ۳۰۰ نخبه حوزه فرهنگ و ادبیات در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

1397/02/22
سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر در حال جمع‌آوری بانک اطلاعاتی هستیم و توانستیم در مرحله مقدماتی بیش از ۳۰۰ نفر از نخبگان را شناسایی کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، علیرضا آبرود پیش از ظهر امروز در نخستین همایش زبان و ادبیات‌ بختیاری اظهار داشت: این همایش در حوزه زبان و ادبیات بختیاری است که به صورت آکادمیک و دانشگاهی برای نخستین بار در سطح کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مشارکت حوزه‌های پژوهشی و علاقمندان به پژوهش بسیار خوب بود، افزود: در پایان همایش مجموعه یافته‌ها به صورت کتابچه و گنجینه‌ای به عنوان منبع و رفرانس در کتابخانه‌های مراکز آموزش عالی و کشور ارجاع خواهد شد و منبع خوبی برای پژوهشگران علاقمند به مطالعه هستند، می‌باشد.

سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ما در تلاش هستیم که بتوانیم دبیرخانه دائمی این همایش را در استان بنا بگذاریم و از سوی تلاش می‌کنیم تا مجوزات لازم را برای مرکز تخصصی تحقیقاتی حوزه بختیاری از مراجع ذی‌صلاح به ویژه وزارت علوم، فناوری و تحقیقات اخذ کنیم.

آبرود خاطرنشان کرد: امیدواریم این استان قطب مطالعات علمی در حوزه زبان، فرهنگ و ادبیات بختیاری شود.

وی گفت: دبیرخانه همایش در تلاش است تا در حوزه نخبگان علمی، هنر، فرهنگ و زبان تمرکز کند و در حال حاضر در حال جمع‌آوری بانک اطلاعاتی هستیم و توانستیم در مرحله مقدماتی ببیش از 300 نفر از نخبگان را شناسایی کنیم.

سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: شناسایی این تعداد افراد در 4 ماه به وسیله شبکه‌های عمومی و اجتماعی صورت گرفت که این افراد قطعا می‌توانند جایگاه علمی و دانشگاهی و تحقیقاتی عالی داشته باشند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.