صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
برگزاری اتاق فکر «راهکارهای ترغیب به استفاده از پیام رسان های داخلی» مرکز خراسان جنوبی

1397/02/25
جلسه اتاق فکر صدا و سیمای خراسان جنوبی با موضوع « راهکارهای ترغیب به استفاده از پیام رسان های داخلی » و به منظور تقویت تعاملات ببین دانشگاه بیرجند و صدا و سیمای استان ، با حضور 16 نفر از اساتید دانشگاه بیرجند ، و معاونین و مدیران تولیدی صدا و سیمای مرکز برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با اشاره به فلسفه برگزاری جلسات اتاق فکر و به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اتاق اندیشه ورزی ،لازمه تعمیق پیام و تاثیرگذاری بیشتر پیام را حمایت ها و پشتوانه فکری و پژوهشی تولیدات شبکه استانی برشمردند که بخشی از این حمایت ها و پشتوانه فکری و علمی در دانشگاه می باشد . آقای آینه دار با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) که از صدا و سیما بعنوان یک دانشگاه عمومی نام برده اند ؛به ویژگی مشترک دانشگاه و صدا و سیما در این خصوص پرداختند با این تفاوت که مخاطب و نحوه تدریس در صدا و سیما فراگیرتر و متنوع تر است.
دکتر خامسان رئیس دانشگاه بیرجند هم ضمن تاکید بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر دانشگاه و صدا و سیما به این موضوع اشاره کردند که این دو نهاد بزرگ می توانند در کنار همدیگر بسیاری از معضلات و مشکلات استان را حل کنند و حتی به ارتقای جایگاه استان و انعکاس خواسته های مردم در سطح کشور کمک نمایند؛از جمله ایتکه ظرفیت ها و توانمندی های متنوع استان را معرفی کنیم.
در این نشست اساتید دانشگاه بیرجند دیدگاههای خود را در خصوص موضوع جلسه مطرح کردند ؛و همچنین نظراتی در خصوص برنامه های شبکه استانی بیان فرمودند؛ضمنا نحوه تعامل و همکاری فی مابین این دو نهاد فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و هر کدام از اساتید پیشنهاداتی را طرح کردند.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.