صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/25
 
 
زمان برگزاری رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا تغییر کرد

1397/02/27
همدان-ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: مذاکراتی بین سازمان میراث فرهنگی با وزارت امور خارجه انجام شد و زمان برگزاری رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا از تیرماه به شهریورماه تغییر کرد.

به گزارش ایرنا علی مالمیر روز چهارشنبه در شورای سیاست‌گذاری رویدادهای همدان 2018 افزود: در این رویداد سه روزه افتتاحیه، اجرای پنل تخصصی و برگزاری تور فنی بازدیدکنندگان پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه در این مراسم علاوه بر مقامات عالی رتبه، سفیران کشورها نیز حضور می یابند اظهار داشت: برای پوشش خبری این برنامه از 50 خبرنگار بین‌المللی نیز دعوت شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان اظهار کرد: زمان برگزاری اجلاس دوره‌ای سازمان جهانی گردشگری نیز 21 تا 23 آبان ماه است و با پیگیری‌ها و امضای تفاهم‌نامه، نمایندگان UNWTO در همدان حضور یافته و مهمان شرکت سیاحتی علیصدر بودند.
مالمیر خاطرنشان کرد: وب سایت همدان 2018 به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی نیز راه اندازی شده است و برگزاری نشست‌های مختلف با حضور مدیران، رونمایی لوگوی 2018 در صدا و سیما و پخش تیزرهای تبلیغاتی از شبکه‌های مختلف صدا و سیما موثر در تبلیغ این رویدادها خواهد بود.
وی ادامه داد: تهیه 670 گیگ فیلم و راش هوایی و زمینی، یک هزار پوستر شاسی شده، 400 قطعه پرچم رومیزی تشریفاتی، 500 فلش مموری، سه هزار نسخه استیکر ، 720 تیشرت برای تیم‌های ورزشی و ورزشکاران، تهیه 50 هزار کتابچه نقاشی با موضوعات آشنایی با همدان از اقدامات تبلیغ همدان 2018 است.
وی نصب بنرهای تبلیغاتی در شرکت قطارهای رجا، تبلیغات در 12 ایستگاه متروی تهران و نصب بیلبوردهای محیطی در کلانشهرها را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: این تبلیغات با جهت‌گیری‌های بودجه تبلیغات سازمان میراث فرهنگی و از محل اعتبارات استانی انجام می‌شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان نیز گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف زمینه توسعه استان را فراهم می کند.
اسکندر صیدایی افزود: برگزاری رویداد همدان 2018 و معرفی این استان در بعد ملی و بین المللی نیز یکی از راههای رسیدن به توسعه استان است.
وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره پویانمایی در استان همدان رسیدن به اهداف توسعه را محقق می کند افزود: مدیران و مسئولان دستگاه ها نیز باید در رسیدن به برنامه ها تلاش کنند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان ادامه داد: مدیران در جذب منابع بیشتر برای برگزاری رویداد همدان 2018 اقدام کنند و جذب اسپانسر و حامی مالی در این بین فراموش نشود.
به گزارش ایرنا، استان همدان در سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شده و همچنین در سال 2018 این استان میزبان بیش از 150 کشور و 500 عضو وابسته با سازمان جهانی گردشگری در بیست و دومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری است.
به گزارش ایرنا استان همدان با در اختیار داشتن 2.3 جمعیت و 1.2 مساحت کشور و دسترسی به هفت آزاد راه و برخورداری از فرودگاهی با قابلیت فرود هواپیماهای پهن پیکر از یک سو و داشتن یک هزار و 800 جاذبه تاریخی و طبیعی و گردشگری از سوی دیگر، فرصت ها و مزیت های گردشگری گسترده ای دارد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.