صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/30
 
 
رمضان ماه خودسازی است

1397/02/27
نمانیده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی انسان‌ها است که باید با عمل به دستورات الهی انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر امروز در مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان که در مهدیه اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی انسان‌ها است که باید با عمل به دستورات الهی انجام گیرد.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان پروردگار متعال با نظر رحمت خود به بندگان می‌نگرد و از همین رو مومنین و متدینین باید با استفاده از این فرصت مناسب با عمل به دستورات الهی در عرصه خودسازی بیشتر فعالیت کنند.

نمانیده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: در این ماه انسانها باید روزه‌داری را در همه جوانب و اعضا جوارح خود تمرین کنند تا در تمام سطوح زندگی به یاد این ماه در انجام عمل خیر و دوری از منکر پیشتاز باشند.

عاملی بیان کرد: پروردگار متعال در قرآن کریم میفرماید «من روزه‌داری را برای به مشکل انداختن شما نگذاشتم بلکه با این روزه‌داری قصد تطهیر شما را داشته و بدین گونه نعمت خود را بر بندگان تمام کنم تا از اهل شکر باشید».

به گزارش خبرنگار فارس در اردبیل، در انتهای این مراسم که با حضور پرشکوه مردم و به همت شهرداری اردبیل برگزار شد از چهره‌های برتر قرآنی استان به صورت ویژه تجلیل شد.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.