صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/30
 
 
مجتمع اختصاصی فرهنگی و هنری جوانان اردبیلی راه‌اندازی می‌شود

1397/02/27
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با حمایت وزارت ورزش و جوانان، مجتمع اختصاصی فرهنگی و هنری ویژه جوانان اردبیلی راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی نواداد ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه توجه به حوزه سلامت نباید مغفول واقع شود، اظهار کرد: مشارکت مردم در توجه به سلامتی با افزایش توجه به ورزش همگانی و پرهیز از مصرف مواد غذایی که سلامتی انسان را تهدید می‌کند، در کنار توجه به زیرساخت‌های بهداشتی توسط مسؤولان حائز اهمیت می‌باشد.

وی افزود: برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌هایی که رونق اقتصادی و کارآفرینی را به مردم استان هدیه دهد، از آمادگی لازم برخوردار هستیم و توجه به فرهنگ و ورزش و سایر حوزه‌های مورد نیاز جوانان را درمحوریت برنامه‌های خود قرار خواهیم داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل یادآور شد: یکی از محورهای مهم توسعه استان، بخش گردشگری بوده که با توجه به اقلیم و شرایط مناسب استان شرایط فوق‌العاده‌ای برای میزبانی از رویدادهای ورزشی از جمله اسکی را فراهم کرده است.

نواداد ادامه داد: در سال گذشته میزبانی اردبیل از دو رویداد مهم والیبال در سطح آسیایی و انتخابی جهان فرصت بسیار مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر قابلیت‌های گردشگری استان اردبیل را فراهم کرد و امیدواریم با ایجاد بسترهای لازم از دیگر رویدادهای مهم ورزشی نیز در این استان میزبانی به عمل آید.

وی اظهار کرد: احداث و راه‌اندازی 4 پست اسکی در اردبیل برنامه ریزی شده و طبق رایزنی‌های انجام پذیرفته از سوی فدراسیون اسکی نیز میزبانی از رویدادهای مهم بین‌المللی و اسیایی نیز در این استان وعده داده شده است.

نواداد ادامه داد: در حضور معاون ستاد ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش نیاز مبرم جوانان اردبیلی به برخورداری از خانه جوان و مجتمع اختصاصی فرهنگی و هنری اعلام شد و استاندار اردبیل نیز قول حمایت‌های لازم با اختصاص زمین مناسب طبق مختصات اعلام شده از سوی وزارت ورزش را اعلام کرد تا با تخصیص منابع مالی مورد نیاز شاهد احداث و بهره‌برداری از این مجموعه‌ها باشیم.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.