صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/25
 
 
تجلیل از برگزیدگان جشنواره " دین و رسانه " در همدان

1397/02/29
در مراسمی از۴۷ برگزیده جشنواره " دین و رسانه " استان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با تجلیل از نقش رسانه ها در تعمیق وتقویت بنیانهای دینی ومذهبی مردم گفت: باید با بهره گیری از مدیریت فرهنگی، ارزشها و باورهای اجتماعی ومذهبی به باور تبدیل شود .
آقای بنیانیان همچنین با اشاره به نقش مساجد در تقویت وتوسعه فرهنگ دینی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان گفت : نباید جایگاه مسجد تحت تاثیر رسانه های مدرن امروز تخریب وکم رنگ شود.
حجت الاسلام دشتکی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هم گفت : بیش از ۷۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که ۴۷ اثر رسانه های نوشتاری شامل خبرگزاریها، پایگاههای خبری ونشریات استانی برگزیده شدند.
در بین رسانه های مختلفی که شرکت کرده بودند صدا وسیما مرکز همدان و باشگاه خبرنگاران جوان با ۵ اثر، خبرگزاری مهر با ۴ اثر، خبرگزاری ایکنا با ۳ اثر و خبرگزاری ایرنا با دو اثر به ترتیب بیشترین جوائز این جشنواره را دریافت کردند.
فرشته درهم فروش با مستند حریم حرم ، علی سهرابی با اثر مکتوب " پزشک مسیحی که مسلمان شد" ، محمد امین نجفی در بخش عکس ، عمران چراغی با مستند "خون رنگ " و حامد بابایی با فیلم داستانی "ترانه ای برای زندگی " از صدا و سیما مرکز همدان و باشگاه خبرنگاران جوان حائز رتبه شدند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.