صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/30
 
 
عرضه 15 هزار جلد کتاب در نمایشگاه فرهنگی «عترت و قرآن» اردبیل

1397/03/08
نمایشگاه بزرگ فرهنگی «عترت و قرآن» با عرضه 15 هزار جلد کتاب در مصلای امام خمینی (ره) اردبیل برپا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نمایشگاه بزرگ کتاب «عترت و قرآن» با همکاری معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه، کانون فرهنگی هنری مشفقین و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل برپا شد.

در این نمایشگاه 15 هزار جلد کتاب با 2 هزار عنوان مختلف همه روزه در اختیار علاقه‌مندان به یار مهربان قرار گرفته و فرصت مناسبی برای بازدید از تازه‌های نشر و خریداری کتاب با تخفیف‌های ویژه فراهم شده است.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه تا روز پنجشنبه 24 خردادماه از ساعت 10 تا 23 شب فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به طبقه پایین مصلای امام خمینی (ره) اردبیل از کتب موجود در این نمایشگاه بهره‌مند شوند.

از جمله نکات قابل توجه در نمایشگاه کتاب «عترت و قرآن»، تلاش برای استفاده حداکثری از این مجموعه با توجه به فضای در اختیار قرار داده شده و بهره‌مندی از کتاب‌های مختلف در دسته‌بندی‌های متنوع برای بهره‌مندی عموم علاقه‌مندان است.

کتب این نمایشگاه در موضوعات علوم و معارف اسلامی، قرآن، ادبیات، تاریخ، رمان، روانشناسی، کودک و نوجوان، پزشکی، طبی و گیاهی قرار داده شده و بازدیدکنندگان می‌توانند از تخفیف 30 تا 50 درصدی این نمایشگاه بهره‌مند شوند
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.