صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/25
 
 
همایش تجلیل از جوانان نخبه مهابادی

1397/03/21
در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مهاباد اعلام شد برای قدردانی از جوانان نخبه مهابادی همایش بزرگی در دست اجراست .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مهاباد، مسئول امور اجتماعی فرمانداری شهرستان مهاباد گفت: ازجوانان 15 تا 30 سال دعوت می کنیم تا دستاوردهایشان را به دبیر خانه فرمانداری مهاباد تحویل دهند تا پرونده ها داوری و از جوانان نخبه تجلیل شود.

صنعتی افزود: همچنین اقدامات لازم برای همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نیز در دست اجراست.

رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد هم در این نشست با اشاره به اینکه بیشتر سالن های ورزشی از جمله سالن حجاب، استخر آبشار و سالن ژیمناستیک تعمیرات اساسی شده اندگفت: اداره ورزش و جوانان مهاباد در 17 سالن ورزشی دولتی و 70 باشگاه خصوصی برای رده های مختلف سنی راه اندازی شده است.

مصطفی پورافزود: با برنامه ریزی های قبلی اکثر ثبت نام ها کلاس های ورزشی تابستان انجام شده و پیش بینی می شود تابستان امسال بیش از 5 هزار نفر در رده های مخلتلف سنی در این کلاس ها شرکت کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد هم از راه اندازی مراکز آموزشی برای اوقات فراغت دانش آموزان خبر داد و گفت :تابستان امسال، 15 مرکز در مدارس، پژوهسرا ها و دارالقرآن ها آماده هستند و در سطح شهر و روستاها کلاس های قرآنی به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

شاوله افزود: کلاس های کامپیوتر ، ریاضی و کلاس های ورزشی مانند فوتبال و تنیس روی میز با هزینه هر جلسه هزار و پانصد تومان برگزار می شوند.
خبرگزاری صداوسیما

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.