صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/24
 
 
ارتقای جایگاه استان بوشهر در کنکور سراسری امسال دنبال می شود

1397/03/22
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، ارتقای جایگاه استان بوشهر در کنکور سراسری دنبال می‌شود.

ناصر کرمی در همایش روز کنکور در بوشهر اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر برنامه‌هایی را برای حضور آماده دانش آموزان در کنکور سراسری تدوین کرده که نیازمند مشارکت مدیران در نقاط مختلف استان است.
وی منابع انسانی توانمند و تولیدگر را به عنوان یکی از مهمترین معیارهای توسعه یافتگی عنوان کرد و ادامه داد: قرار گرفتن دانش‌آموزان در سطح علمی مناسب می‌تواند زمینه بهبود وضعیت آینده یک کشور باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه بدون تردید چشم همه مسئولان به همراهی خانواده هاست تا فردایی بهتر برای کشور رقم بخورد، افزود: خانواده ها در همه زمینه ها یاور آموزش و پرورش بوده اند که جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه سعی دانش آموزان ورود به دانشگاه های معتبر کشور است یادآور شد: هر فعالیت با برنامه، خروجی در خوری خواهد داشت و با برنامه ریزی و مدیریت زمان ثمره بیشتری شامل حال دانش آموزان خواهد شد.
کرمی افزود: موفقیت سالیان اخیر آموزش و پرورش استان در ارتقا رتبه کنکور، افزایش یک نمره معدل کتبی با همت استانداری، شوراها، دهیاری ها و شهرداری ها اتفاق افتاده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این همایش با همکاری دانشگاه پیام نور و مدیریت آموزش پرورش شهرستان بوشهر ویژه شرکت کنندگان کنکور سراسری برگزار شده است.
کرمی خاطرنشان کرد: شهرستان بوشهر در کنکور امسال یک هزار و ۵۴۶ شرکت کننده دارد که ۹۲۷ دانش آموز دختر و ۶۳۷ آن دانش‌آموزان پسر است.
خبرگزاری مهر

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.