صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/14
 
 
البرز رتبه اول کشور در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را کسب کرد

1397/04/02
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استان البرز ظرف ۴ ماه اخیر از رتبه بیست و هفتم در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به رتبه اول کشور دست یافت.


محمد شریعتمداری در مراسمی با حضور معاون اول رییس جمهوری صورت گرفت با بیان اینکه علی رغم تمامی محدودیت ها، صنعت کشور بخصوص در دولت تدبیر و امید روند رو به رشد خود را طی کرده افزود: از صدور جوازهای تاسیس برآورد می شود که میل به سرمایه گذاری روند رو به رشد داشته و امسال ۲۳ درصد افزایش نسبت به سال گذشته را داشته ایم.

وی با بیان اینکه۵۰ درصد از واحدهای تولیدی کشور با بالای ۵۰ درصد ظرفیت تولید کار می کنند ادامه داد: در استان البرز که هفتمین پایگاه صنعتی ایران است سال گذشته هزار و ۲۵۶ پروانه بهره برداری جدید صادر شد که نشان دهنده برتری قابل توجه واحدهای جدید نسبت به واحدهایی که از دنیای مدرن عقب مانده و تعطیل شده اند، دارد.استان البرز در طی ماه های گذشته از رتبه بیست و هفتم به رتبه اول در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار گرفت.
وزیر صنعت افزود: البرز پیشتاز در فناوری های نوین است و همواره حدود ۱۰ درصد از صادرکنتدگان نمونه ما از البرز هستند البرز چند قومیتی است و رنگین کمانی از ایران زیبا است و باید از این فرصت استفاده کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.