صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/13
 
 
قم | اولین کتاب سخنگوی قرآنی رونمایی شد

1397/04/10

یکی از تولیداتی که در بخش تبلیغ مکتوب، ادبی و هنری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مرحله توزیع رسیده است کتاب و نرم افزار واقعیت افزوده نغمه های بهشتی است.
این کتاب به همت گروه تبلیغی میعاد و با حضور حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد (معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسامی) و حجت الاسلام و المسلمین قطبی (رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان) و جمعی از مدیران و فعالان مؤسسات قرآنی در سالن همایشهای پژوهشکده باقرالعلوم(ع) سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شد.
کتاب نغمه‌های بهشتی بر پایه فناوری و تکنولوژی واقعیت افزوده (AR) تولید شده است.
این کتاب اولین کتاب سخنگوی قرآنی است که با محوریت آموزش ۵ سوره از جزء ۳۰ قرآن کریم تولید شده و در آن مفهوم و شعر کودکانه هر سوره تدوین شده است.
از جمله ویژگی‌های دیگر این کتاب، تولید نرم افزار واقعیت افزوده نغمه‌های بهشتی و نرم افزار بازی با ستاره‌ها است که کودکان می‌توانند هم‌زمان با بازی پازل و رنگ‌آمیزی مرتبط با هر سوره، قرائت و مفهوم آن سوره را نیز آموزش ببینند.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند نرم افزار نغمه‌های بهشتی و نرم افزار بازی با ستاره‌ها را از لینک معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی دانلود کنند و همچنین برای تهیه کتاب به انتشارات کتابک مراجعه کنند.
روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.