صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
حمایت از کالای ایرانی در برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین

1397/04/11
صداوسیمای مرکز قزوین در برنامه های «نبض»، «بی حاشیه»، «ایران ساخت» و «ایران ۶۲۶» از کالای ایرانی حمایت می کند.

برنامه های «نبض» و «بی حاشیه» از سیما و برنامه های «ایران ساخت» و «ایران ۶۲۶» از صدا پخش می شوند.
رویکرد این برنامه ها حمایت از کالای ایران، بررسی مسائل اقتصادی و تولیدی استان است که از شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین پخش می شوند.
دراین برنامه ها مسائل مربوط به اقتصاد استان، توانمندی های صنعتی، تولیدی، معیشت خانواده، کشاورزی، خدمات و مسکن استان و همچنین ظرفیت ها و چالش های این بخش ها بررسی و تبیین می شوند؛ تا هندسه ی اقتصادی استان به مخاطبان معرفی گردد؛
در این برنامه ها با فعالان عرصه تولید، صنعت، کشاورزی و تجارت استان مصاحبه و چالش های تولید کنندگان، صادر کنندگان، کارآفرینان بررسی و مطرح می شود.
برنامه ی «نبض» به تهیه کنندگی بابک حسینیان و سید مهدی حسین زاده حسینی ۴ روز در هفته از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از سیمای مرکز قزوین پخش می شود؛ که ۲ برنامه به حوزه ی اقتصاد و ۲ برنامه هم به حوزه فرهنگ و اجتماع می پردازد؛ و برنامه ی «بی حاشیه» هم به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی روزهای شنبه ساعت ۲۱ از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
همچنین برنامه ی «ایران ۶۲۶» به سفارش معاونت صدای استان ها تولید و در جدول پخش برنامه های شبکه های رادیویی ملی قرار می گیرد؛ امابرنامه ی «ایران ساخت» روزهای دوشنبه ساعت ۱۲:۰۵ از رادیو قزوین پخش می شود که تهیه کننده ی هر دو برنامه مرتضی نوری زاده است.
روابط عمومی مرکز قزوین

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.