صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد در معاونت فضای مجازی خراسان جنوبی تولید شد.

1397/04/13
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی : همزمان با هفته مبارزه با اعتیاد دو فیلم کوتاه داستانی با موضوع اعتیاد و خانواده به تهیه کنندگی محمد براتی در معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان جنوبی تولید شد .این دو فیلم با نام های " ماهی و دیوار " به نویسندگی و کارگردانی سمانه عباس پور و " سایه پدر " به نویسندگی و کارگردانی فاطمه حسینی فرد می باشد .

فیلم " ماهی و دیوار " به موضوع نشاط و شادابی در خانواده و تأثیر اعتیاد بر کودکان می پردازد و با رویکردی امید بخش و تأثیر گذار برای افرادی که درگیر اعتیاد شده اند سعی دارد تا با زدن تلنگری کوچک ، مسیر زندگی این افراد را عوض کند .
پرداخت به موضوع کودکان آسیب پذیر از جریان اعتیاد در فیلم " سایه پدر " نیز مشهود است و در این فیلم به تأثیرات مخربی که اعتیاد می تواند بر روی خانواده و به خصوص فرزندان داشته باشد اشاره می شود و فیلم ساز قصد دارد با زبان هنر زوایای پنهان زندگی یک کودک که پدرش در دام اعتیاد افتاده را به مخاطب ارائه دهد .
این آثار مشتركا در معاونت فضاي مجازي و شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی تولید شده است و قرار است علاوه بر انتشار در فضای مجازی ، از شبکه های ملی و استانی نیز پخش گردد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.