صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/24
 
 
جشنواره سراسری تئاتربچه‌های مسجد در شیراز

1397/04/16
اختتامیه سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتربچه‌های مسجد اواخر تیر در مسجد وکیل شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان فارس گفت: در این جشنواره۱۳ اثر برگزیده از ۱۳ استان کشور حضور دارند.
علی اصغر گروسی افزود: یکی از ویژگی‌های این جشنواره این است که همه اجرا‌ها در مساجد سطح شیراز برگزار می‌شود که تعدادی از مساجد انتخاب و در حال بررسی نهایی برای اجرای آثار هستیم.
مدیر واحد نمایش حوزه هنری استان فارس افزود: آثار دختران در مراکز فرهنگی شیراز مربوط به بانوان برگزار می‌شود که زمان و مکان اجرای برنامه‌ها زمان جشنواره اطلاع‌رسانی می‌شود.
وی گفت: آثار پذیرفته شده قطعی در جشنواره سیزدهم تئاتر بچه‌های مردمی مسجد شامل نمایش «این قصه برای نخوابیدن است» به کارگردانی فرشته شاه‌بندری از اصفهان، نمایش «فانوس» به کارگردانی محمدنقی حیدری از کردستان، نمایش «آن سوی رویا» به کارگردانی ملیحه سلیمانی از چهارمحال و بختیاری، نمایش «فانوس» به کارگردانی فرهاد بصیر از گلستان و نمایش «آن سوی رویا» به کارگردانی حنانه خاتونی از قزوین است.
مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان فارس تصریح کرد: آثار مشروط شامل نمایش «داعش» به کارگردانی سعید نظری از فارس، نمایش «شبی که دلی شکست» به کارگردانی «محمد رنجبران» از بوشهر، نمایش «نافرجام» به کارگردانی مرتضی رستمی از خراسان شمالی، نمایش «حرمت حرم» به کارگردنی باقر رمضان‌زاده از هرمزگان، نمایش «کماندار» به کارگردانی علی احمدی از آذربایجان شرقی، نمایش «پمپ» به کارگردانی یونس صحرارو از کردستان، نمایش «شبی که دلی شکست» به کارگردانی حسن رهنماآذر از اردبیل و نمایش «غربت قریب» به کارگردانی محمد طالبی از مازندران است.
واحد پژوهش صداوسیمای فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.