صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/14
 
 
معلمان به فریاد فرهنگ جامعه برسند

1397/04/16
نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: به شما معلمان التماس می‌کنم که به فریاد فرهنگ برسید، چرا که ایران امروز ما اگر بخواهد مسیر پیشرفت خود را ادامه دهد باید به آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل ، آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در آیین آغاز اشتغال حرفه‌ای نومعلمان دانشگاه فرهنگیان اردبیل که در سالن شمس عطار مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: امروز برای شما آغاز فصل خطیر در زندگی و جای گذاشتن در جای پای معلمان است که باید برای شروع خدمت در این عرصه از امروز برنامه‌های دقیق جهت خدمت هرچه بهتر در این راه انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اعلام این موضوع که پیشرفت جامعه در تمامی عرصه‌های امروزی مدیون مدنیت است، افزود: پهنای این مدنیت فاخر امروز در دست معلمان است .

آیت الله عاملی تصریح کرد: امروز در جامعه ایرانی قشری حساسی در دست معلمان توانمند است تا بتوانند از این آینده‌سازان جامعه جهت رشد و شکوفایی علمی و اخلاقی بهره گیرند.

وی افزود: احساس‌های جمعی، وجدان کاری، تعهد به کار از جمله آن سوژه‌هایی است که نومعلمان ما باید جهت تربیت نسل‌های آینده از آن سود جویند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: بنده به عنوان یک روحانی از شما معلمین التماس میکنم که به داد فرهنگ ما برسید چرا که ایران امروز ما اگر بخواهد مسیر پیشرفت خود را ادامه دهد باید به آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای داشته باشد .

وی عنوان کرد: کشور ژاپن که امروز در مسیر ترقی قرار گرفته است، اول انقلاب فرهنگی رخ داد و بعد انقلاب صنعتی را شروع کرد.

عاملی با اشاره به اینکه کشور امروز به فعالیت‌های علمی و تربیتی شما معلمان نیازمند است، اذعان داشت: باید همه بدانند که اگر اولویت اول کشور با آموزش و پرورش باشد درمدت زمان کوتاه کشور به شرایط مطلوب و قابل قبول خواهد رسید.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.