صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/14
 
 
کسب نشان طلای مسابقات نقاشی ژاپن توسط هنرمند پارس‌آبادی شایسته تقدیر است

1397/04/16
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: کسب مدال طلای مسابقات نقاشی محیط‌زیست ژاپن که با شرکت 96 کشور جهان و بیش از 7 هزار اثر توسط هنرمند پارس‌آبادی رقم خورد، شایسته تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هاجر جمادیه ظهر امروز در نشست مشترک با فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان پارس آباد در 40 رشته فرهنگی و آموزشی فعالیت دارد و فعالیت‌های این مرکز با جدیت و انسجام لازم در حال پیگیری است.

وی افزود: کودکان و نوجوانان شهرستان پارس‌آباد از خلاقیت و استعدادهای بسیار بالایی برخوردار هستند طوری که در نمایشگاه‌های کشوری و بین‌المللی شاهد این موفقیت‌ها بودیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل در خصوص کودکان و نوجوانان شهرستان پارس آباد توضیح داد: نسرین محبوب عضو 12 ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان پارس آباد توانست در مسابقات نقاشی محیط زیست ژاپن که با شرکت 96 کشور جهان و بیش از 7 هزار اثر رسیده به مدال طلای رقابت‌ها دست پیدا کند.

علی علایی، فرماندار شهرستان پارس آباد نیز در این دیدار تصریح کرد: شهرستان مرزی پارس‌آباد به عنوان بزرگترین شهرستان استان با رشد جمعیتی مثبت جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی توجه به موضوع فرهنگ کودکان و نوجوانان را جزء اولویت‌های این شهرستان قرار داده است.

وی بیان کرد: سال گذشته 1 میلیارد ریال اعتبار برای دیوارکشی و محوطه‌سازی مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص یافته بود که از این مبلغ تقسیط جزئی از طریق سازمان مدیریت برنامه ریزی انجام شده بود.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد از تخصیص صد در صدی اعتبار به مبلغ 4 میلیارد و 800 میلیون ریال جهت احداث سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.