صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/14
 
 
بهره‌گیری از ظرفیت گردشگری سرعین در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی

1397/04/16
رئیس کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان سرعین گفت: از فرصت گردشگری شهرستان سرعین برای برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی بهره خواهیم برد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، داور نصرتی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات خوبی را در کتابخانه عمومی شهرستان سرعین در راستای تبلیغ و آشنایی عموم مردم و گردشگران و مسافران با نحوه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی انجام دادیم که در این راه علاوه بر ادارات مجموعه‌های گردشگری شامل هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی و تورگردان‌ها نیز با ما در این زمینه همراهی و همکاری خوبی را داشتند.

وی افزود: ما در سرعین با راه‌اندازی دو دستگاه رایانه ویژه جشنواره زمینه شرکت در بخش الکترونیکی را برای علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی فراهم کردیم.

رئیس کتابخانه‌ عمومی شهرستان سرعین با قدردانی از شهرداری و شورای شهر سرعین، اصناف و جامعه هتلداران این شهرستان در برگزاری باشکوه جشنواره رضوی در این شهرستان گفت: در کنارر نصب بنر و تبلیغات شهری یکی از شرکت‌های خدمات گردشگری ما را در توزیع بروشور و اقلام تبلیغاتی این جشنواره کمک کردند که شایسته است از تلاش‌ها و زحمات آنان نیز قدردانی کنیم.

نصرتی ادامه داد: به همت خیرین 10 قطعه کارت هدیه برای برندگان پیش‌بینی شده و در کنار آن اداره ورزش و جوانان سرعین نیز چندین بسته لوازم ورزشی را در اختیار ما گذاشته تا به برگزیدگان اهدا کنیم.

وی تصریح کرد: قطعا با رونق حضور گردشگران در این شهرستان تلاش می‌کنیم تا به نسبت سال‌های گذشته جشنواره کتابخوانی رضوی را با شکوه هر چه تمام‌تر در این شهرستان برگزار کرده و در خدمت علاقمندان و مشتاقان عرصه کتاب و کتابخوانی باشیم.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.