صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/29
 
 
توزیع بیش از ١٠ هزار کتاب در سطح استان بوشهر

1397/04/19
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: بیش از ١٠ هزار کتاب در سال گذشته و ٢ هزار و پانصد کتاب در سه ماهه اول سال جاری با موضوعات مختلف در سطح استان بوشهر با هدف افزایش سرانه مطالعه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مظفری بیان کرد: کتاب وسیله ای است که انسان هر چقدر با آن انس بگیرد علاوه بر رشد و تکامل زمینه ساز تفکر و خلاقیت در زمینه های زندگی فردی و اجتماعی می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ١٠ هزار جلد کتاب در سال گذشته و ٢ هزار و پانصد کتاب در سطح استان بوشهر توزیع شد، یادآور شد: در ماه مبارک رمضان سال جاری نیز ٢ هزار جلد قرآن، مفاتیح و ادعیه دیگر در سطح استان توزیع شد.

مظفری افزود: این کتاب ها با موضوعات فرهنگی، تاریخی، رمان، اطلاعات عمومی، کودک و نوجوان، هنری و مذهبی بین ادارات، موسسات فرهنگی، انجمن ها و مراکز فرهنگی و هنری در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی و افزایش سرانه مطالعه توزیع شد.

وی همچنین اظهار داشت: با اعطای وام تلاش هایی جهت رفع مشکل کتاب فروشی های استان برای توزیع کتاب نیز صورت گرفته است.

معاون فرهنگی اداره کل خاطرنشان کرد: امیدواریم با انجام مراحل اداری و اجرایی شدن هر چه سریع تر تفاهم نامه گام های موثرتری در راستای حمایت از نویسندگان، ناشران و کتاب فروشی های استان برداریم.
روابط عمومی اداره کل ارشاد استان بوشهر

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.