صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/27
 
 
هشتمین نمایشگاه تخصصی الکامپ در استان گلستان افتتاح شد

1397/04/20

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری استان گلستان گفت: هشتمین نمایگشاه تخصصی الکامپ و دومین نمایگشاه رسانه استان گلستان با حضور ۹۵ شرکت در حال برگزاری است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمد احمدی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هشتمین نمایگشاه الکامپ و دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان گلستان با حضور 95 شرکت از امروز در گرگان مرکز استان گلستان افتتاح شده است.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی از 5 استان کشور حضور دارند و در فضای مسقف 2 هزار متر مربعی به معرفی فعالیت‌های خود در حوزه فناوری اطلاعت می‌پردازند.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان ادامه داد: یکی از بخش‌های جالب این نمایشگاه حضور 30 شرکت استارتاپ و دانش‌بنیان است که می توانند بستری مناسب برای اشتغال را ایجاد کنند و سکوی پرتابی برای خود با حضور در این نمایشگاه به وجود بیاورند.

احمدی تاکید کرد: علاوه بر بخش استارتاپی و بخش شرکت‌های خصوصی که در فضای 500 متری از این نمایشگاه حضور دارند، 12 شرکت هم به معرفی خدمات و سرویس‌های حوزه فناوری اطلاعات و فنضای مجازی به مردم می‌پردازند.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: فراهم کردن بستر و فضا بین بخش خصوصی و آشنایی مردم و معرفی خدمات الکترونیک و آخرین محصولات به مردم و از اهداف برگزاری این نمایشگاه به‌شمار می‌رود.
مدیر پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.