صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/15
 
 
رونمایی ازپوستر جشنواره برترین رسانه های استان کرمان

1397/04/26

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکرمان نماینده ولی فقیه در استان کرمان و رییس جشنواره ابوذر با اشاره به اینکه جشنواره برترین رونمایی ازپوستر جشنواره برترین رسانه های استان کرمان رسانه های استان یک اتفاق خوب برای مردم و رسانه هاست گفت: هرجنگی که علیه یک ملت راه اندازی می شود مکمل آن جنگ روانی است این روزها شاهد آن در کشورمان هستیم.
حجت الاسلام علیدادی افزود: رسانه ها باید به میدان بیایند و با امید آفرینی و خبرهای خوش و کمک به مطالبه گری درست به مردم کمک کنند.
وی تاکید کرد: رسانه ای ها باید سواد رسانه ای قوی داشته باشند و همه مسائل را خوب بدانند تا همگی کمک کنیم این جنگ روانی هم مهار شود.
مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان و رییس شورای سیاست گذاری جشنواره ابوذر هم با اشاره به اینکه دشمنان ما یک حمله پرتوان رسانه ای را علیه ما آغاز کرده اند گفت: دشمنان ما توان عملی ندارند ولی به کمک رسانه های خود سعی می کنند درکشور تنش ایجاد کنند.
آقای علیرمضانی افزود: برگزاری جشنواره ابوذرهم اهمیت این موضوع را می رساند که باورهای درست را به مردم منتقل کنیم چراکه نامید کردن مردم گناه نابخشودنی است.
رییس شورای سیاست گذاری جشنواره ابوذر تاکید کرد:
وی تاکید کرد: رسانه ها نباید موازی کاری کنند و مردم باید از دولت و جمهوری اسلامی حمایت کنند تا دولت هم راه حلی برای حل مشکلات مردم پیدا کند.
دبیر جشنواره ابوذر هم با اعلام اینکه سومین جشنواره برترین رسانه های استان کرمان و اولین رویداد رسانه های دیجیتال استان امسال با سه محور آغاز شده است گفت : خبر خوش و امید آفرینی ،مطالبه گری مردم و سواد رسانه ای رویکرهای امسال جشنواره ابوذر است.
وی افزود: مقاومت ودفاع مقدس ،مسائل صنفی خبرنگاران ،بصیرت و دشمن شناسی ،تولید ملی و کالای ایرانی ،مبارزه با آسیب های اجتمایی ،خدمات اجتمایی و محرومیت زدایی و چهل سالگی انقلاب موضوعات این جشنواره هستند .
کارآموزیان افزود: شرکت کنند گان می توانند آثار خود را تا اواخر شهریور به دبیرخانه جشنواره در خیابان فیروزه کوچه شماره 3 سازمان بسیج رسانه ارسال کنند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.