صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/07/29
 
 
۸.۲ میلیارد ریال کتاب در باشگاه‌های کتابخوانی دشتی توزیع شد

1397/05/03
فرماندار دشتی گفت: ۸.۲ میلیارد ریال بین ۴۰۲ باشگاه کتابخوانی و مراکز مختلف فرهنگی ونهادها شهرستان دشتی توزیع شده است.

عبدالله نادری در جلسه انجمن کتابخانه‌های دشتی با بیان اینکه کارهای ارزنده‌ای در حوزه توسعه کتابخوانی در دشتی انجام شده اظهار داشت: نامزدی پایتخت کتاب توسط خورموج و کسب دهکده کتاب توسط روستای درازی کاری مهم و توفیقی ارزشمند است.
وی با بیان اینکه باید دبیرخانه پایتخت کتاب را در دشتی تقویت کرد، افزود: برنامه ریزی پایتخت کتاب کارکرد اصلی انجمن در جلسه بعدی است.
نادری با اشاره به تورزیع کتاب در باشگاه‌های کتابخوانی خاطر نشان کرد: 8.2 میلیارد ریال بین 402 باشگاه کتاب خوانی و مراکز مختلف فرهنگی ونهادها شهرستان دشتی توزیع شده است.
فرماندار دشتی بیان کرد: باید نگاه مدیران در توسعه فرهنگی نرم افزاری و برنامه محور باشد و وقت بیشتر ما باید در بخش نرم افزاری باشد.
نادری تصریح کرد: بنده با توجه به کمبود منابع ،کاهش اعتبارات و پروژه های نیمه تمام با احداث پروژه جدید مخالف هستم.
وی با انتقاد از میزان مبلغ اختصاص یافته به احداث کتابخانه در بادوله خاطر نشان کرد: قابل توجیه نیست که برای احداث یک کتابخانه در بادوله 80 میلیون برای مطالعه طرح اختصاص پیدا کند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی نیز گفت: در یکسال گذشته 41هزار کتاب به مبلغ 825 میلیون تومان بین 402 باشگاه کتاب خوانی و مراکز مختلف فرهنگی ونهادها توزیع شده است.
حمید زارعی افزود: 60 قفسه کتاب نیز در مدارس مختلف شهرستان اعم از بخش مرکزی،کاکی و شنبه وطسوج ساخته شده است.
وی افزود: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با توجه به منابع محدود مالی به تنهایی نمیتواند دبیرخانه پایتخت کتاب و روستاهای دوستدار کتاب را فعال کند و نیاز به یاری و تلاش سایر ارگانها نیز میباشد‌.
خبرگزاری تسنیم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.