صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/02/25
 
 
کتاب خاطرات مسعود جعفری جوزانی در ملایر رونمایی می‌شود

1397/05/29
مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور گفت: کتاب «گردش تصویر» شامل زندگینامه و خاطرات مسعود جعفری جوزانی در ملایر رونمایی می‌شود.

علیرضا تکلو در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کتاب «گردش تصویر» حاوی زندگینامه و خاطرات مسعود جعفری جوزانی، هنرمند عرصه سینما و تلویزیون که به همت مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور تهیه و منتشر شده با همکاری فرمانداری ملایر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه های اجرایی این شهرستان رونمایی می شود.

وی گفت: در این مراسم که با حضور مسعود جعفری جوزانی و تنی چند از هنرمندان کشوری و استانی، روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه در سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر برگزار خواهد شد، از مقام هنری و خدمات ارزنده این هنرمند ملایری نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

تکلو برگزاری نمایشگاه جانبی از کارنامه هنری این هنرمند، پخش گزیده ای از مصاحبه تاریخ شفاهی وی با واحد تاریخ شفاهی مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور، تولید و پخش مستند معرفی وی با عنوان «عموجان» به همت انجمن سینمای جوان شهرستان ملایر و اکران اختصاصی فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» برای اولین بار در شهرستان ملایر با حضور کارگردان و تعدادی از عوامل فیلم را از بخش های جانبی این مراسم برشمرد.

وی گفت: کتاب «گردش تصویر» روایتی از سینمای ایران از زبان مسعود جعفری جوزانی است که در کنار زندگینامه و خاطرات این هنرمند سینما و تلویزیون کشور، به همت مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور به مرکزیت همدان و پس از ۲۰ جلسه مصاحبه تاریخ شفاهی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.