صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/02/25
 
 
شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس به میزبانی ملایر آغاز به‌کار کرد

1397/06/17
مدیر اجرایی شصتمین جشنواره ‌منطقه‌ای فیلم و عکس با اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره فرصتی مناسب برای معرفی شهرستان در حوزه فرهنگ و هنر است گفت: ۱۰ استان کشور در این جشنواره حضور داشته و در سه ‌حوزه فیلم، فیلمنامه و عکس با هم رقابت می‌کنند .

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ملایر، امید وفایی بعداز ظهر امروز در مراسم افتتاح جشنواره منطقه‌ای آگر اظهار داشت:‌ این جشنواره با حضور 10 استان برتر کشور در حوزه فیلم و عکس برای اولین بار در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه‌ همه امکانات لازم برای اسکان میهمانان جشنواره در شهرستان مهیا است، تصریح کرد: تا‌کنون بیش از 200 نفر از میهمانان جشنواره در شهرستان حضور یافته و اسکان داده شدند.

وفایی با تاکید بر اینکه شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس از 15 تا 18 شهریور ماه در شهرستان ملایر برگزار می‌شود، گفت: تعداد 2 هزار و 356 اثر در سه حوزه فیلم ، فیلم نامه و عکس از 10 استان کشور به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است.

مدیر اجرایی شصتمین دوره جشنواره ‌منطقه‌ای فیلم و عکس بیان‌کرد: از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره آگر 68 فیلم در چهار بخش داستانی، مستند، پویانمایی و فیلم تجربی، 16 فیلم نامه در 2 بخش آزاد و اقتباسی و 37 تک عکس و چهار مجموعه عکس برای بخش مسابقه جشنواره انتخاب شدند.

وفایی برگزاری کلاس‌‌های دانش‌افزایی ، ورک‌شاپ‌های تخصصی، نمایش فیلم‌ و کارگاه‌های عکس را از دیگر برنامه‌های سینمای جوان ملایر درمدت زمان برگزاری جشنواره در شهرستان بیان کرد و افزود: همچنین 16 شهریور ماه تورعکاسی از مناطق تاریخی و گردشگری شهرستان با حضور عکاسان حاضر در جشنواره برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اکران فیلم‌های منتخب جشنواره همه روزه از 15 تا 18 شهریور ماه از ساعت 14 تا 22 شب ادامه دارد‌، گفت: برگزاری ورک‌شاپ‌های تخصصی در سه حوزه فیلم، عکس و فیلم نامه نویسی نیز با حضور هنرمندانی چون حسن غفاری، رهبر قنبری و ‌مجید برزگر از دیگر بخش‌های جانبی شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای فیلم‌ و ‌عکس به میزبانی ملایر است.

مدیر اجرایی شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای آگر با تاکید بر اینکه اختتامیه این جشنواره بعداظهر 18 شهریور ماه برگزار می‌شود خواستار همکاری و همراهی هر چه بیشتر ذستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.