صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
نشست هم اندیشی "دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت" در دانشگاه بیرجند برگزار شد

1397/07/07
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نشست هم اندیشی "دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت" باحضور اعضای هیأت علمی و رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بیرجند در تالار فرهنگ دانشگاه بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بیرجند، نشست هم اندیشی "دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت" بعد از ظهر چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷در دانشگاه بیرجند برگزار گردید.
دکتر محمد مهدی دیانی رئیس سازمان بسیج اساتید استان مطالبی درخصوص دفاع مقدس، جنگ اقتصادی و جنگ نرم را در شرایط امروزه جامعه، بیان کرد و آن را ادامه سیاست های خصمانه امریکا و استکبارجهانی در مواجهه با انقلاب اسلامی دانست.
دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند طی سحنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر لزوم تداوم و گسترش روحیه ایثار، جهاد و تفکر بسیجی در جامعه امروز همانند هشت سال دفاع مقدس، و زنده نگه داشتن یاد شهدا و ارج نهادن ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا تاکید کرد.
سردار قاسمی فرماندهی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، جبهه را یک دانشگاه عاشورایی دانست که باعث رشد افراد در همه زمینه ها و آموزش عملی فضایل شد. سخنران ویژه نشست نقش آفرینی اساتید در دانشگاه ها برای تربیت دانشجویان طراز انقلاب اسلامی با روحیاتی همانند رزمندگان دفاع مقدس را ضروری و مهم قلمداد کرد.
پخش کلیپ و اجرای زنده یکی از هنرمندان استان با موضوع دفاع مقدس از بخش های دیگر این مراسم بود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.