صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/03/30
 
 
ازدید رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان سیستان و بلوچستان از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

1397/07/10

روز شنبه 7 مهرماه سال جاری مهندس اربابی، رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان سیستان و بلوچستان از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمودند و از نزدیک دستاوردهای حاصل شده در حوزه های مختلف پارک را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در ابتدای این بازدید دکتر شهیکی تاش، رئیس پارک علم و فناوری استان، به تشریح مدل توسعه پارک علم و فناوری در ابعاد مختلف پرداخت و راهبردها و برنامه های اجرایی و راهبردی پارک علم و فناوری با تاکید بر پتانسیل های بالقوه استان را مورد بررسی قرار داد. محمدنبی شهیکی تاش در ادامه به طور مختصر مراکز رشد تخصصی، کانون های توسعه، سیستم حمایتی مبتنی بر سطوح آمادگی فناوری (TRL)، رویدادهای شتاب با هدفگذاری تخصصی، سیستم منتورینگ و کوچینگ و فعالیت های پارک در حوزه ی خلاقیت دانش آموزی در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی را تشریح نمود. در ادامه با توجه به محدودیت زمانی، بخش هایی از مجتمع فناوری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از جمله مرکز انیمیشن و تولید محتوا، استدیوی تخصصی صدا، مرکز فن آموز، مرکز نوآوری صنایع خلاق و مرکز خدمات کسب‌وکار مورد بازدید ایشان قرار گرفت.

مهندس اربابی ضمن ابراز خرسندی از توسعه پارک علم و فناوری استان در بازه زمانی کوتاه نسبت به سایر پارک های علم و فناوری کشور، عنوان داشتند: اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه پارک علم و فناوری استان در این بازه ی زمانی کوتاه تحسین برانگیز است. رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان همچنین از مرکز تحقیق و نوآوری هنر بازدید نمودند و ضمن تمجید از فعالیت های این مرکز عنوان داشتند: اشتغالزایی صورت گرفته توسط این مرکز قابل تقدیر است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.