صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/03/30
 
 
بازدید رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

1397/07/14

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان در روز چهارشنبه 11 مهرماه سال جاری از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان و آزمایشگاه اینترنت اشیاء بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در ابتدای این بازدید دکتر شهیکی تاش رئیس پارک علم و فناوری استان، به تشریح چگونگی توسعه زیرساخت های فیزیکی و کارآفرینی پارک علم و فناوری پرداخت و مزیت های رقابتی پایدار و نسبی استان را مورد بررسی قرار داد. وی در ادامه به تشریح رویدادهای شتاب استان، کانون های توسعه، سیستم پشتیبانی و حمایتی پارک، مدل حمایتی مبتنی بر سطوح آمادگی فناوری (TRL) و مراکز رشد تخصصی پرداخت.

در ادامه این بازدید، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان مورد بازدید ایشان قرار گرفت و دستاوردهای حاصل شده در حوزه های مختلف پارک همچون مرکز نوآوری صنایع خلاق، مرکز تحقیق و نوآوری هنر، مرکز فن آموز و خلاقیت دانش آموزی، کانون های توسعه، مرکز انیمیشن و تولید محتوا، استدیوی تخصصی صدا، خوشه کسب و کار IT، مرکز خدمات کسب‌وکار، آزمایشگاه اینترنت اشیاء و همچنین شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن استقبال فراوان از امکانات مستقر در پارک علم و فناوری استان بر توسعه همکاری ها در زمینه های مختلف تاکید نمودند، ایشان همچنین ضمن بازدید از آزمایشگاه اینترنت اشیاء تعاملات گسترده و وسیع با پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در حوزه اینترنت اشیاء را مورد تاکید قرار دادند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.