صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/03/26
 
 
خراسان شمالی - امضای تفاهم نامه جشنواره سال 98 تولیدات مراکز صداوسیما

1397/07/15
تفاهم نامه میزبانی جشنواره تولیدات مراکز استان ها، بین صدا وسيمای خراسان شمالی و استانداري امضا شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی تفاهم نامه میزبانی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها امروز بین نماینده رسانه ملی و استاندار خراسان شمالی امضا شد.

استاندار خراسان شمالی در این نشست با ابراز خرسندی از میزبانی خراسان شمالی برای بیست ودومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها گفت: این جشنواره فرصت بسیار مغتنم و گرانبهایی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های ناشناخته این استان به مردم ایران و توسعه گردشگری و فراهم ساختن زمینه سرمایه گذاری است. اقای محمدرضا خباز از همه مسئولان و هنرمندان و اصحاب رسانه خراسان شمالی خواست از این فرصت پیش آمده برای معرفی و توسعه استان نهایت بهره را ببرند.

وی از مسئولان رسانه ملی نیز خواست با پخش توانمندی های استان به طور گسترده از شبکه های استانی و ملی زمینه را برای معرفی چهره مکتوم خراسان شمالی فراهم کنند.

سید عباس فاطمی رییس مرکز سیمای استان های رسانه ملی هم در این نشست با اشاره به اینکه مراکز استانی صدا و سیما با بهره مندی از تنوع فرهنگی و با بروز خلاقیت و با استفاده از توان حرفه ای خود می توانند از فرصت پیش آمده در جشنواره تولیدات مراکز، خود را در عرصه ملی مطرح کنند و به قطب های تولید در حوزه های صدا، سیما، خبر، پژوهش، موسیقی و فضای مجازی تبدیل شوند افزود: فرهنگ غنی و متنوع اقوام مختلف ایرانی، ایجاد فضای رقابتی در تولید پیام از نظر محتوایی و هنری، ارزیابی تولیدات بر اساس آخرین استانداردهای حرفه ای، شناسایی استعدادهای مراکز استان ها و ایجاد فرصت بروز و ظهور در عرصه هنر از مزیت های برگزاری این جشنواره است.

حمید قربانی جم مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این نشست با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی یکی از بکرترین و ناب ترین مناطق کشور از نظر دارا بودن ظرفیت های بی نظیر طبیعی، تاریخی و جاذبه های چشم نواز گردشگری به شمار می رود افزود: در فرصت باقی مانده یکساله تا برگزاری جشنواره در سال 98 همه تلاش خود را برای تولید آثار فاخر در حوزه های مختلف خواهیم کرد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.