صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
تجلیل از کارشناسان برنامه های صدا وسیمای خراسان جنوبی

1391/02/13
با مساعدت مدیر کل مرکز و پیگیری آموزش و پژوهش ، مراسم تجلیل از کارشناسان برنامه ها در راستای تعامل هر چه بیشتر صدا و سیمای استان با حوزه و دانشگاه ،یکشنبه در محل سالن الغدیر با حضور امام جمعه و نماینده منتخب شهرستان و روسای دانشگاهها برگزار گردید.

در این مراسم امام جمعه و نماینده منتخب شهرستان و مدیر کل مرکز و یکی از اساتید دانشگاه در خصوص تعامل هر چه بیشتر صدا وسیمای استان با اساتید و کارشناسان حوزه و دانشگاه سخنرانی کردند.،
امام جمعه بیرجند گفت: رسانه ملی باید همگام با حوزه و دانشگاه کانونی اندیشه ساز و مهرورز در جامعه باشد.
حجت الاسلام و المسلمین رضایی در مراسم تجلیل از کارشناسان برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: برنامه های صدا و سیما زمانی تاثیر گذار است که با معرفت دینی همراه بوده و به هدایتگری جامعه در مسیر ارزشهای الهی و اسلامی منجر شود.
ثقفی مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز با تاکید بر همکاری بیش از پیش کارشناسان حوزوی و دانشگاهی با صدا و سیما گفت: قطعا این همکاری و تعامل، رسانه ملی را در ارتقای کیفی برنامه ها کمک خواهد کرد.
حجت الاسلام عبادی نماینده منتخب مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه رویکرد اصلی برنامه های صدا و سیما باید مبتنی بر جهان بینی توحیدی و اسلامی باشد گفت:رسانه ملی باید با مباحث کارشناسی و الگو گرفتن از قرآن کریم،در راستای تعمیق باورهای دینی و تحقق مدینه فاضله گام بردارد.
در این نشست ، علاوه بر قدردانی از کارشناسان برنامه ها ، سه نفر از برنامه سازان صدا،سیما و خبر که پشتوانه پژوهشی را معیار تولیدات خود قرار داده بودند تقدیر شدند و به مناسبت روز کار و کارگر از کارگر نمونه مرکز هم قدردانی بعمل آمد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.