صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
گشايش جشنواره خلاقیتها در پارک علم فناوری زاهدان

1397/07/21

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ،دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم وهویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره صنایع خلاق در پارک علم و فناوری زاهدان گفت : این حمایت در 30 زمینه وعنوان انجام میشود.
سجادی نیری افزود : حمایت از حضور در نمایشگاههای بین المللی و منطقه ای ، تجاری سازی تحقیقات ، تبلیغات در بازار و پرداخت تسهیلات به خدمت گرفتن نیرو در شرکتهای خلاق بخشی از این حمایتهاست.
وی کمک به توسعه شرکتهای خلاق و جوان و استفاده از خلاقیتهای بومی در همان منطقه ای که ظهور کرده را از مهمترین اهداف این طرح حمایتی عنوان کرد.
دبیر ستاد توسعه فناوریهای خلاق گفت : سیستان و بلوچستان با داشتن تنوع زیاد در زمینه های فرهنگی ، تنوغ اقوام ، پوشش ، صنایع دستی ، آب و هوا و اقلیم متنوع دارای مناسبترین بستر برای شکوفایی صنایع خلاق است.
سجادی نیری با اشاره به برگزاری جشنواره صنایع خلاق در پارک علم و فناوری زاهدان گفت : قابلیتهای جوانان خلاق سیستان و بلوچستان در زمینه های گرافیک و طراحی و تزیین ، صنایع دستی ، انیمیشن ، گردشگری ، فیلمسازی و بازیهای ویدیویی قابل توجه و سرمایه گذاری است .جشنواره صنایع خلاق سیستان و بلوچستان به مدت 3 روز همراه با برگزاری سخنرانی از امروز 18 مهر تا 20 مهر در محل پارک علم و فناوری زاهدان برپاست

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.