صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
برگزاری دومین نشست کارگروه "دانشگاهیان و علم و فناوری"ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در دانشگاه سیستان و بلوچستان

1397/07/23
دومین نشست کارگروه "دانشگاهیان و علم و فناوری" ستادبزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور روسا و نمایندگان دانشگاههای استان با محوریت هماهنگی برنامه های کارگروه تشکیل شد.


با حضور ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، برخی از روسای و نمایندگان دانشگاههای استان، دومین نشست کارگروه "دانشگاهیان و علم و فناوری" با تمرکز بر پیشنهادات و اقدامات لازم در خصوص چگونگی انعکاس شایسته اقدامات و خدمات نظام اسلامی در حوزه دانشگاه و تولید علم و فناوری برگزار گردید.

در این نشست رئیس دانشگاه با اعلام شعار ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مبنی بر "افتخار به گذشته و امید به آینده" به تشریح وظایف کارگروه "دانشگاهیان و علم و فناوری" بعنوان یکی از زیرمجموعه های مهم و محوری ستاد پرداختند. ایشان با تاکید بر شکل گیری کارگروهی مشابه در تمامی دانشگاههای استان، این کارگروهها را مجری تصمیمات کارگروه مرکزی معرفی نمود. وی مناسبت های پیش رو همچون 13 آبان، هفته پژوهش و دهه فجر را فرصت مناسبی برای ارائه برنامه های مورد در دانشگاهها برشمرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با تشریح اهداف ستاد بزرگداشت، به شکل گیری شورای سیاستگذاری و راهبری کشور در خصوص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و عضویت مقامات ارشد کشور در آن را در راستای اهمیت این ستاد برشمرد. وی در فعالیت های پیش رو، پررنگ شدن مقایسه عملکردها و خدمات صورت گرفته در قبل و بعد از انقلاب را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه سایر اعضا پیشنهاداتی همچون استفاده از زبان هنر در بیان خدمات صورت گرفته، استفاده از پتانسیل صدا و سیما در انعکاس فعالیتها، برگزاری همایشها و نشست های علمی، برگزاری تریبون های آزاد دانشجویی در نقد و بررسی خدمات و نارسایی های موجود را مطرح نمودند که مقرر گردید هر یک از دانشگاهها حداکثر تا هفته آتی پیشنهادات مورد نظر را بصورت مکتوب به دبیرخانه کارگروه منعکس نمایند

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.