صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/11/27
 
 
کسب چهار رتبه برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

1397/07/23

در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دانشگاه علوم پزشکی زاهدان موفق به کسب چهار رتبه برتر شد.
به گزارش روابط عمومی - دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه با بیان این مطلب گفت: در آیین اختتامیه این جشنواره از برگزیدگان 6 بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، ادبی، فناوری و هنری تقدیر شد که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بخش آوایی موفق به کسب چهار مقام شد.

وی ادامه داد: در رشته تحقیق در گروه اساتید : آقای دکتر مهدی مهدوی پناه - رتبه دوم کشوری، در رشته تحقیق در گروه دانشجویان: خانم فاطمه فرقانی - رتبه سوم کشوری، در رشته ترتیل در گروه کارکنان: خانم زهرا قنبری - رتبه سوم کشوری و در رشته حفظ کل در گروه کارکنان: محمد سپاهی - رتبه چهارم کشوری را کسب کردند.

وی ضمن تبریک به این افتخار آفرینان و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای عزیزان در پناه قرآن و عترت افزود: خوشبختانه هر سال دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این جشنواره حضور دارد و در مرحله نهایی نیز نام اعضاء هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه جزو نفرات برتر به چشم می خورد.

دکتر محمد خمرنیا مدیر فرهنگی دانشگاه نیز ضمن عرض تبریک این موفقیت اذعان داشت: شایسته است این درخشش مطلع الفجر، موجب اهتمام بیشتر و انس و الفت افزون تر همه دلدادگان کلام وحیانی و سروش آسمانی شود و امیدواریم که کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه در بیست و چهارمین دوره این جشنواره حضور پر رنگ تری داشته باشند.

گفتنی است در رتبه بندی نهایی این جشنواره، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۱۷۱ امتیاز اول شد.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.