صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
پیام انقلاب اسلامی با ابزار رسانه به جوامع منتقل شود

1397/07/23

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان خواستار انتقال پیام انقلاب اسلامی با استفاده از ابزار رسانه به جوامع مختلف شد.
گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، حجت‌الاسلام رضا ایمانی‌خواه در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به اهمیت اشتراکات دینی و مذهبی ازجمله واقعه عاشورا اشاره کرد و گفت: نقش رسانه و روابط‌عمومی بسیار برجسته و ارزنده است و امروز این نقش برجسته‌تر از گذشته باید ایفا شود؛ زیرا پیام انقلاب اسلامی باید از طریق رسانه‌ها به گوش جوامع برسد.

وی با توجه به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه رسانه، شاخص‌های پیام‌رسانی انقلابی را بیان کرد.

سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز با بیان رسالت خطیر پیام‌رسانی از تلاش‌های مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی و تدابیر انقلابی و اسلامی دکتر ولایتی در راستای تغییر رویکرد رسانه‌های دانشگاه و هدایت آن به‌سمت ارزش‌های دینی و انقلابی قدردانی کرد.

میر، خواستار توجه خاص و نگاه ویژه به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان شد.

رضا واعظی مدیرعامل خبرگزاری ایسکانیوز هم با ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امنیت کنونی کشور، مرهون تلاش ایثارگران مناطق مرزی به‌ویژه این استان است.

واعظی سیستان و بلوچستان را به‌لحاظ فرهنگی، جغرافیایی, اقتصادی و منطقه‌ای بسیار مهم دانست و صفت منطقه محروم را برای این استان خودکم‌بینی قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های اخیر در حوزه فرهنگی و اجتماعی از مسیر انقلاب فاصله گرفته بود، عنوان کرد: براساس مطالبات مقام معظم رهبری و دستورات جناب آقای ولایتی دانشگاه آزاد اسلامی باید با تغییر مسیر به ریل انقلاب بازگردد.

محمدامین ایمانجانی مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان نیز به مطلوب‌بودن تغييرات روزنامه در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی اشاره كرد و گفت: مطالب منتشرشده در روزنامه فرهيختگان در دوران مدیریت جدید، بيشتر به سمت تحليل، يادداشت و گزارش حرکت کرده و این تغییرات در مسير بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش می‌رود.

در پايان اين جلسه از خانواده شهيد مدافع حرم و رسانه «محسن خزایی»، خانواده مرحومه فاطمه اسماعيل‌زايی دانشجوی واحد زاهدان كه چهار عضو بدنش اهدا شده بود، قهرمانان ورزشی و مديران رسانه این استان تجلیل شد.

پس از این جلسه نیز نخستین دفتر امور رسانه دانشگاه آزاد اسلامی استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش آنا، واعظی، ايمانجانی و هيأت همراه در پایان این مراسم از كانال يونس بازديد و با شهدای گمنام واحد زاهدان تجدید میثاق کردند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.