صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
بازدید رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

1397/07/23


روز شنبه 21 مهرماه سال جاری رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج و بخش های آشار، لاشار، بنت و آهوران از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید نمود و از نزدیک ظرفیت ها و توانمندی های پارک در حوزه های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در ابتدای این بازدید دکتر شهیکی تاش رئیس پارک علم و فناوری استان، به تشریح چگونگی توسعه زیرساخت های فیزیکی و کارآفرینی پارک علم و فناوری پرداخت و مزیت های رقابتی پایدار و نسبی استان را مورد بررسی قرار داد. وی در ادامه به تشریح رویدادهای شتاب استان، کانون های توسعه، سیستم پشتیبانی و حمایتی پارک، مدل حمایتی مبتنی بر سطوح آمادگی فناوری (TRL) و مراکز رشد تخصصی پرداخت.

در ادامه این بازدید، مجتمع فناوری پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان مورد بازدید دکتر امینی فرد قرار گرفت و از دستاوردهای حاصل شده در حوزه های مختلف پارک همچون مرکز نوآوری صنایع خلاق، مجموعه شتاب صنایع خلاق، مرکز تحقیق و نوآوری هنر، مرکز فن آموز و خلاقیت دانش آموزی، کانون های توسعه، مرکز انیمیشن و تولید محتوا، استدیوی تخصصی صدا، خوشه کسب و کار IT، مرکز خدمات کسب‌وکار، آزمایشگاه اینترنت اشیاء و همچنین شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد بازدید شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.